GIPTA, ilk kez 1999 yılında yüksek kalite ürünler ile kırtasiye sektörüne merhaba dedi.

 

Çok kısa bir sürede, defter konusundaki tabuları ve dogmalar yıkan ve sektöre yeni bir anlayış kazandıran GIPTA yenilikçi, her beğeni ve her ihtiyaca göre bir defter anlayışı ile pazardaki lider ve önder kuruluş olmuştur. 

 

Günümüzde GIPTA defterler 2000'den fazla çeşidi ile 10.000 noktada alıcılarıyla buluşmakta, 20 ülkeye ihraç edilmektedir. 

 

GIPTA'nın çevre ve çevre bilinci konusundaki hassasiyeti ürünler üzerinde hemen farkedilebilir; GIPTA geri dönüşümü olmayan ve doğada yok olmayan hiçbir hammadeyi kullanmamaktadır. 2012 yılında tüm ürünleri üzerinde yapılan testlerin tümünde hiçbir zararlı madde içermediği raporuyla alnı ak çıkan GIPTA, son yıllarda özellikle okul öncesi ve ilk öğretimde yaygın kullanılan fon kartonu, elişi kağıdı, krapon kağıdı ve oluklu kartonlar gibi ürünlerini pazarın beğenisine sunmuştur. Özellikle, büyük hassasiyet gösterdiği bu ürün grubu üyeleri de, diğer ürünleri gibi hiçbir zararlı ve kansorejen madde içermez. Tüm GIPTA ürünleri özellikle çocuklarımız için güvenle kullanılabilir.

LİSANSLARIMIZ

 

WINX CLUB

Macera Sürüyor winx club

MIA & ME

Hadi Centopia'ya Gidelim mia me

EVER AFTER HIGH

Sonsuz Arkadaşlık ever after high
 

 

MONSTER HIGH

Canavar Lisesi monster high

HOTWHEELS

Tam Gaz Yarışlarda hotwheels

BARBIE

Moda Rüzgarı Esiyor barbie
 

 

lisans_empty

TRANSFORMERS

Bumbelbee & Optimus Prime transformers